Logo Travelco.cz
„Svět je otevřenou knihou, a ten kdo necestoval, z ní přečetl pouze jednu stranu.“
svatý Augustin

KARIÉRA

PRŮVODCE DO EXOTICKÝCH DESTINACÍ

Co bude náplní tvé práce?
Základem je péče o na naše klienty, kteří právě tráví svůj volný čas na jedné ze svých vysněných dovolených. Věnovat se jim budeš i tím, že sestavíš harmonogram jejich zájezdu. Jedná se konkrétně o zajištění a rezervaci ubytování, dopravy, stravování, výletů apod.. Nedílnou součástí tvé práce ale bude i samotná průvodcovská činnost, kde budeš klientům podávat potřebné informace o navštívených místech, nejde o to jen převyprávět historii z průvodcovských knih, které si mohou sami koupit, ale o to jim předat své zkušenosti, poznatky a postřehy, které ty sám získáš návštěvou těchto míst, a nepíše se o tom.

Co nabízíme:
Nabízíme dobrou práci v přátelském kolektivu, která je vhodná člověku, který sám miluje cestování a je to jeho život. Základem je to, že i tebe tohle musí bavit a děláš to s chutí a vervou a ne pro vydělané peníze. Velkou výhodou této činnosti je ta, že ty sám si můžeš navrhnout cestu, děláš si plán své trasy sám. Práce u nás je možná buď na dohodu o provedení práce/ činnosti, anebo pokud ty sám jsi živnostník, není problém s vystavením faktury. Finančně je tato práce také velmi lákavá - vyděláváš si peníze a zároveň cestuješ a poznáváš nové lidi.

Co požadujeme:
Hledáme zkušené cestovatele, které už pár takových cest zažili a nebojí se přijít s dobrými nápady na organizaci zájezdu, umí být pro klienty zajímavý svým vtipem, jazykem a komunikací, důležitá je i schopnost empatie. Potřebné jsou tedy velmi dobré organizační schopnosti. Vhodný je pro nás ten, který umí dobře a rychle zvládat neplánované situace a problémy. Základem je dobrá znalost cizího jazyka (angličtina, němčina, španělština, portugalština, čínština, apod.) Nástup dohodou.

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nás kontaktujte.

JAZYKOVÁ ŠKOLA- Pro naší jazykovou školu se sídlem v Českých Budějovicích hledáme lektora/ku Anglického jazyka

Co nabízíme

Co požadujeme

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nás kontaktujte na mail slama@travelco.cz nebo na číslo +420 720 282 706