Logo Travelco.cz
„Svět je otevřenou knihou, a ten kdo necestoval, z ní přečetl pouze jednu stranu.“
svatý Augustin

Proč s námi - TRAVELCO je svým formátem jediná a naprosto unikátní na českém trhu.Naší hlavní specializací je pořádání expedic.

V žádném případě se ale nejedná o klasické masové zájezdy, které dnes nabízí každá cestovní kancelář za horentní sumy. Jde nám především o nízkonákladové cestování plné dobrodružství a nevšedních zážitků zabalené do přátelské atmosféry. Cíl naší expedice je co nejvíce poznat kulturu místních lidí, poznat krásy dané země, ochutnat tradiční jídlo a v neposlední řadě se Vás pokusíme naučit nebát se cestovat.

V průběhu expedice většinou nemáme přesně stanovený harmonogram a to z mnoho důvodů. Určitě jste již zažili, že jste se na něco těšili a nakonec zavládlo zklamání nebo naopak. Rádi řešíme společně věci na místě a proč tedy třeba nezůstat na zajímavém místě o pár dní déle, či se vydat v opačném případě na úprk o kus dál. Svoboda je totiž jedna z nejcennějších věcí, co na světě máme a byla by věčná škoda o ni přijít.

Exotické expedice, exotická místa na planetě, zážitkové kurzy, zážitkové zájezdy, cestovka České Budějovice Exotické expedice, exotická místa na planetě, zážitkové kurzy, zážitkové zájezdy, cestovka České Budějovice Exotické expedice, exotická místa na planetě, zážitkové kurzy, zážitkové zájezdy, cestovka České Budějovice Exotické expedice, exotická místa na planetě, zážitkové kurzy, zážitkové zájezdy, cestovka České Budějovice

Malé skupinky
Zájezdy pořádáme pouze v malých skupinkách a to především z důvodu individuálního přístupu ke každému z Vás. Jenom takto jsme schopni maximálně využít čas strávený v destinaci a zároveň se lépe poznat navzájem.

Atmosféra zájezdu Zakládáme si na přátelské atmosféře. Není se čeho obávat. Cestování je přeci náš společný koníček a s ním spjaté zážitky nám zůstanou už navždy.

Díky tomu, že cestujeme výhradně v malých skupinkách, se nám daří udržovat velmi přátelskou až rodinnou atmosféru. Po každé výpravě pořádáme projekce s posezením, kde vzpomínáme na zážitky z cest a často i plánujeme další zajímavé expedice.

Tým TravelcoExotické expedice, zajišťujeme kompletní servis pro exotické dovolené, exotické dobrodružství a do míst, kam se s klasickou cestovní kanceláří nepodíváte. Na exotické výpravy vyrážíme v malém počtu lidí